Банер

Головне меню


Соф'янчук Анатолій Ілліч - завідувач лабораторіями

Завідувач лабораторіями кафедри ВЕТЕСК.
Закінчив Вінницьку середню школу №11. У 1972 році закінчив Вінницький політехнічний технікум. Відслужив у Збройних силах СРСР. Потім працював в проектному інституті "Гіпроцивільпромбуд".
З 1975 року працює в ВНТУ. У 1980 році закінчив Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю інженер-електрик. Приймав активну участь в розбудові інституту; будівництві корпусу ГУК, університетської їдальні, учбового корпусу №3, оздоровчого інститутського табору. При будівництві учбового корпусу №4 був менеджером по забезпеченню комплектацією будівництва.
Працював на кафедрах фізики, електричних систем та мереж. Розробив та виготовив багато лабораторних стендів, зокрема лабораторію "Розподільчі електричні мережі", які використовуються вже майже 20 років, лабораторію ТВН.
Працюючи на кафедрі ЕМСАПТ приймав участь в своренні лабораторій "Системи керування електроприводами", "Системи автоматизації", "Мікропроцесорні системи керування електроприводами", в реконструкції та виготовлені нових лабораторних робіт у лабораторіях "Спеціальні електричні машини", "Автоматизованого електроприводу типових виробничих механізмів".
Продовжує займатися розвитком матеріально-технічної бази вже кафедри ВЕТЕСК.
Працює також асистентом кафедри ВЕТЕСК за сумісництвом - проводить лабораторні заняття з електротехніки.
Тел.: (0432) 59-80-12

 
Joomla template by ByJoomla.com