09.11.2012 Створено філію кафедри ВЕТЕСК у КП "ВТТУ"

Кафедра ВЕТЕСК створила філію кафедри у Комунальному підприємстві "Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління". У межах договору, підписаного начальником КП "ВТТУ" та ректором ВНТУ, планується створення науково-навчальної лабораторії з метою дослідження, діагностування та оптимізації елементів електричних систем і комплексів міських електричних транспортних засобів.

9-го листопада 2012 року начальником КП "ВТТУ" Бугайчуком В.І. була проведена розширена нарада за участю представників кафедри ВЕТЕСК на чолі з завідувачем кафедри Мокіним О.Б. На нараді також були присутні начальник трамвайного депо, начальник електроцеху, начальник технічного відділу тощо.

Під час наради було визначено перспективи та план подальшої співпраці КП "ВТТУ" та кафедри ВЕТЕСК, а також зроблено акцент на основних технічних проблемах КП "ВТТУ", які можуть допомогти вирішити науковці кафедри ВЕТЕСК, у тому числі шляхом залучення студентів кафедри, які навчаються за спеціальністю 7(8).05070202 "Електричні системи і комплекси транспортних засобів" та можуть покращити якість своїх майбутніх дипломних проектів і магістерських кваліфікаційних робіт за рахунок розв'язання у них задач, актуальних для КП "ВТТУ".

Joomla template by ByJoomla.com