25.09.2012 Методичний семінар

На кафедрі ВЕТЕСК проведено методичний семінар, присвячений застосуванню програми MyTestX для перевірки знань студентів. Доповідач - к.т.н., доцент кафедри ВЕТЕСК Паянок Олександр Анатолійович - навів успішні приклади та переваги застосування програми MyTestX для тестування студентів з дисципліни "Теорія автоматичного керування". Під час семінару Олександр Анатолійович показав, що не зважаючи на безкоштовний статус програми, вона містить велику кількість корисних функцій, має гнучкий та зручний інтерфейс і пройшла успішну апробацію. Доповідь викликала жваву дискусію, в результаті якої кафедра одноголосно підтримала пропозицію завідувача кафедри ВЕТЕСК Мокіна Олександра Борисовича почати активне впровадження програми MyTestX для оцінки знань студентів з інших дисциплін, які викладаються на кафедрі.

Фото з семінару:

Joomla template by ByJoomla.com